כיום אין עוד צורך בקבלת היתר מהוועדה לתכנון ובנייה לסגירת מרפסת, פרגולות וסוככים, סככת צל, סוכך מתקפל וכדו'.  לפי לשון החוק, פרגולה היא מבנה ללא קירות אשר לפחות 40% משטח הגג יהיה פתוח.

פרגולת אלומיניום חשמלית VIEW-SKY ופרגולת אלומיניום חשמלית נאספת TECH-SKY מבית פרגולטק, מאפשרות פתיחה של למעלה מ-70% משטחן ולכן אינן מהוות סגירה קבועה ואינן מצריכות קבלת היתר להקמתן.
יש להודיע לוועדה לתכנון ובנייה על הקמת הפרגולה תוך 45 ימים מבנייתה באמצעות טופס המופיע באתר של משרד הפנים, להודעה יש לצרף אישור מהנדס על חוזק הפרגולה ויציבותה שיינתן ע"י מהנדס חברת פרגולטק.

ניתן אף לבחור בפרגולה צפה המותקנת על הקיר ללא עמודים ובכך להימנע לחלוטין מדיווח לוועדה לתכנון ובניה או לקבל את אישורה של הרשות המקומית.
לפרגולות האיכותיות מבית פרגולטק ניתן אף להוסיף סגירות אנכיות-צדדיות באמצעות וילון זכוכית או וילונות גלילה חדשניים מבד למראה נקי ויוקרתי, בכדי ליצור חלל שלם שניתן לאקלם בכל עונות השנה. סגירות ניידות אלו, אינן מהוות סגירה קבועה ואינן מצריכות קבלת היתר להקמתן.

אם כן, מתקינים פרגולה וסגירה צדדית מבית פרגולטק במראה אלגנטי, עכשווי, איכותי ויוקרתי רק פעם אחת ומכאן והלאה בכל רגע נתון אפשר בלחיצת כפתור באמצעות הינע חשמלי לפתוח או לסגור את הפרגולה ולהתאים אותה לתנאי אור השמש, עונות השנה והרצון האישי, וכל זאת ללא צורך בקבלת היתרי הקמה.

איכות

בטיחות

שירות

חדשנות

עיצוב

מקצועיות ואחריות

סגור
?

צרו איתנו קשר

מלאו את הפרטים
ונשמח לעמוד לרשותכם

WhatsApp chat